Wyniki szkolnego konkursu „Kapelusz Pani Wiosny”
Z radością ogłaszamy wyniki konkursu „Kapelusz Pani Wiosny”, który przyciągnął wielu uczestników pełnych kreatywności i wiosennej energii. Wykonane prace zachwycały różnorodnością form, kolorów i pomysłów, estetyką wykonania, spójnością kompozycji i pomysłowością. Doceniono zarówno dbałość o detale, jak i umiejętność oddania wiosennego klimatu. Warto podkreślić, że każdy uczestnik wniósł coś wyjątkowego, dlatego
wybór laureatów z pewnością nie należał do najłatwiejszych.
Nagrody otrzymali:
Jan Sitnik, Klara Sitnik, Sebastian Kapica, Bartłomiej Pękała,
Filip Przewoźnik, Natalia Noras, Malwina Biela, Zofia Pasamonik.
Wszyscy uczestnicy otrzymali również słodką niespodziankę.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!
Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałe pomysły.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.