27 kwietnia nasza szkoła była gospodarzem finałowego spotkania o mistrzostwo Gminy Miedźna w piłce nożnej dziewcząt klas 4-6. Nasze panie rozegrały emocjonujące i zacięte spotkanie z koleżankami z Góry. Były wślizgi, faule, kontrataki, dalekie wybicia i walka do końcowego gwizdka, czyli wszystko co powinny mieć dobre zawody sportowe. Niestety nasze uczennice musiały uznać wyższość ekipy gości przegrywając 1:2.
Za reprezentowanie szkoły, piękne widowisko i sporą dawkę emocji wszystkim paniom dziękujemy.
Szkołę reprezentowały:
NIKOLA LIP, PATRYCJA ŚMIEJA, EWA MAŁECKA, ANTONINA SOSNA, SITNIK KLARA, PATRYCJA KLIMALA, MAJA BRAŃCZYK, LENA ZARĘBA, MAŁGORZATA BRANDYS