Szanowni Państwo
Od 2012 roku grupa piechurów pokonuje pieszo trasę z Oświęcimia do Wodzisławia Śląskiego, aby w rocznicę tragicznych wydarzeń oddać hołd wszystkim Ofiarom "Marszu Śmierci" więźniów KL Auschwitz - Birkenau ze stycznia 1945 roku.
W imieniu uczestników XII Marszu Pamięci im. Jana Stolarza serdecznie zapraszamy do wspólnego odwiedzenia mogiły Ofiar "Marszu Śmierci" na cmentarzu w Miedźnej dnia 20 stycznia o 9.00.