• PRZYSZŁA JUŻ JESIEŃ

26.10.2023 21:48
        PANI JESIEN W PRZEDSZKOLU

"Przyszła jesień do przedszkola, stanęła na progu,

zapytała dzieci: Czy wejść do was mogę"? 🤔

Jak nie przyjąć takiego zaproszenia?! 🥰

• ROZWIJAMY NASZE TALENTY I ZAINTERESOWANIA

26.10.2023 22:02
        20  MINUT DLA MATEMATYKI

20 minut dla MATEMATYKI projekt realizowany w grupie Mrówek Motyli i Biedronek. Głównym celem projektu jest realizacja Dziecięcej Matematyki autorstwa E. Gruszczyk- Kolczyńskiej w grupie przedszkolnej zgodnie z założeniami koncepcji oraz co ważne angażowanie i inspirowanie rodziców przedszkolaków do codziennej aktywności matematycznej z wykorzystaniem sytuacji życiowych.

ZDROWO I SPORTOWO

Grupa Mrówek bierze udział w projekcie ZDROWO I SPORTOWO.

Dzieci wykonały piękne prace, które ozdobiły plakat wiszący na tablicy informacyjnej.

GIMNASTYKA WAZNA SPRAWA...

Gimnastyka ważna sprawa, ale też fajna zabawa! Tak ćwiczą nasze Biedronki Motylki i Mróweczki 🙂

• BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

26.10.2023 22:10
        PROJEKTY EDUKACYNE W TYM ROKU SZKOLNYM

To będzie bardzo ciekawy rok szkolny, w którym nasze przedszkolaki wezmą udział w wielu różnych projektach edukacyjnych:

- "Sensoryczny kogel-mogel",

- "Bajki Pomagajki",

- "W zdrowym ciele, zdrowy duch, wie to każdy mały zuch",

- "Alfabet logopedyczny",

- "Kreatywne Dni Nietypowe",

- "20 minut dla matematyki",

- "Zdrowo i sportowo".

• DZIEŃ KROPKI W MALUSZKACH

24.10.2023 20:20

15 WRZESIEŃ- DZIEŃ KROPKI

Dzień Kropki przypada 15 września. Jest to święto odwagi, zabawy i kreatywności. Ma pomóc dzieciom budować pewność siebie i pobudzać wyobraźnie. Dzień Kropki obchodzony jest od 2003 roku, a wszystko zaczęło się od książki „The Dot” Petera H. Reynoldsa. To opowieść o Vashtii – dziewczyna, która przeszła niesamowitą przemianę. Dla chcących bliżej poznać tą historie zapraszamy do obejrzenia krótkiej bajki:

W naszym przedszkolu również królowała kropka. Tworzyliśmy kropeczkowe drzewo, malowaliśmy z kropki piękne obrazki, kodowaliśmy z kropką, szukaliśmy kropek w przedszkolu, a także wykorzystaliśmy kropkę do różnych ćwiczeń ruchowych. Rozwijaliśmy kreatywność, a przede wszystkim doskonale się bawiliśmy!