• NIEZWYKŁY GOŚĆ!

11.12.2023 18:49

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA !

6 grudnia w naszym przedszkolu od rana panował gwar. Dzieci i wszystkie panie z niecierpliwością oczekiwały niezwykłego gościa- ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! Z tej okazji wiele dzieci założyło czerwone czapki lub inny świąteczny element.

Wreszcie przyjechał………
                     Przedszkolaki powitały Gościa  piosenką i wierszem. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i  wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał!

Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

• MIKOŁAJ

13.12.2023 19:53
        MIKOŁAJ W MALUSZKACH

Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały spotkania z Mikołajem, który wreszcie odwiedził nasze przedszkole przynosząc wspaniałe prezenty dla każdej grupy. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że napewno wróci za rok.

• MAGICZNY DZIEŃ WRÓŻB I CZARÓW

06.12.2023 11:07

ANDRZEJKI 2023

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji, to czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Zebraliśmy się więc, by wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć. Wszystkie panie zabrały dzieci do świata magii i czarów. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one dzieciom wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy przy dźwiękach wesołej muzyki.

• DZIEŃ GÓRNIKA

13.12.2023 20:08
        DZIEŃ GÓRNIKA W GRUPACH MŁODSZYCH

4 grudnia obchodzimy Dzień Górnika potocznie zwany Barbórką. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę w kopalni, zaprosiliśmy do przedszkola dziadków dwóch z przedszkolaków oraz tatę jednego przedszkolaka, Panów Henryka, Roberta i Piotra. Nasi goście, ubrani w mundury galowe, opowiedzieli dzieciom o maszynach górniczych, o codziennej pracy oraz o roboczym i galowym stroju górnika. Poznaliśmy także rodzaje węgla i sosób ich wydobycia. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy Panom za wizytę i zapraszamy za rok.

• CIEKAWE DNI W PRZEDSZKOLU

29.11.2023 22:36
        29 LISTOPAD
        MALUCHY NA PIŻAMO-PARTY

Dzisiaj maluchy bawiły się na piżamo-party. Była wspaniała zabawa. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci kiedy uczestniczyły w tańcach piżamowych, konkursach i wspólnych zabawach.BYŁO SUPER!!!